-Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Shadow3dx

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 07.03.2009
Записей: 6482
Комментариев: 7904
Написано: 14800


Красиві речі

Вторник, 07 Февраля 2017 г. 21:47 + в цитатник

На скільки важливим для нас являється одяг? Звісна річ, без нього обійтися не можливо. Одяг захищає людину від несприятливих природних умов. Головна його функція – захисна. Але, якщо слідувати тільки цьому правилу, то цілком можна було б носити відрізи тканини. Навіщо витрачатися на пошив? Виходить, що не тільки захист. Одяг повинен бути ще зручним і обов’язково красивим. Естетична функція грає тут не останню роль.
Прикрашати одяг люди почали з самого початку його виготовлення. Зараз важко сказати напевно, коли і як це трапилось. В усі часи прикраси були різні. Вони відрізнялись і в різних народів. Навіть в різних регіонах однієї країни способи прикрашання одягу декілька відрізнялись. Про це красномовно свідчить національний одяг.
І хоча в наші дні в більшості країн світу люди повсякденно не носять національний одяг, елементи його доволі часто використовують модельєри при виготовленні сучасного одягу.
Узяти хоча б жіночі туніки з вишивкою. Звісно, що ручна вишивка трудомісткий і довготривалий процес. Тому одяг з ручною вишивкою коштує немало. Але є ж дешевший варіант – машинна вишивка. Коштують такі речі дешевше, а виглядають не менш ефективно.

Рубрики:  Разное
Метки:  
Понравилось: 1 пользователю 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку