-Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Shadow3dx

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 07.03.2009
Записей: 6482
Комментариев: 7904
Написано: 14800


Зоомагазин My-Zoo.

Вторник, 08 Декабря 2015 г. 22:08 + в цитатник

Як і з якої нагоди з’являються в домі маленькі улюбленці? Відповідь на це питання інколи перетворюється на ціле оповідання. Справа в тому, що у кожного це своя цікава історія. Хтось готується до появи тваринки у домі місяцями, є навіть такі, які чекають її народження, а у когось це відбувається спонтанно. Просто проходили повз вітрину зоомагазину, а звідти такі виразні очі, що встояти неможливо. Хтось знаходить беззахисне кошеня на вулиці, і просто не може пройти мимо. Комусь добрі друзі дарують пацючка або морську свинку. А хтось не може встояти проти благань дитини і купує це чудо. Звісно, що у кожного чудо своє. І воно виявляється дуже милим і потішним.

Юні

Наш Юні

У нашому домі таким чином з’явився тхір Юні. Як і більшість покупок нашого часу, він був придбаним через Інтернет. Зараз через інтернет-зоомагазин купуємо необхідні для нашого улюбленця товари. Нажаль у наших магазинах рідко можна зустріти спеціальні товари для тхорів, але це не проблема. Товари для котів та собак стануть у нагоді і тхору. Він буде залюбки гуляти у кошачій шлейці, їсти з невеликого за розміром кошачого посуду і не відмовиться поспати у кошачому будинку. Хоча, якщо у вашому домі живе тхір, то постарайтесь все-таки придбати для нього таку річ як гамак. Спати ці тваринки полюбляють саме тут. Тхора не обов’язково вигулювати на подвір’ї, хоча гуляти він дуже любить.
Що ж стосовно лотка, то до його вибору треба підходити дуже серйозно. Аби який у цьому випадку не підійде. Бортики обов’язково повинні бути високими. В інтернет-магазині представлений широкий асортимент кошачих туалетів, так що підібрати зручний для тхора не проблема. Те ж саме відноситься і до наповнювача. А от препарати від паразитів тхорам більше підходять собачі.
Тварина в домі – це безумовно зайвий клопіт і витрати. Але і клопіт, і витрати ці дуже приємні. Ніщо не заряджає таким позитивом як радісні очі і нетерпляче бігання навколо пухнастого клубочка, коли ти стомлений після важкого робочого дня переступаєш поріг свого дому.

Юні

До походу на вулицю готовий...але так лінь.

Рубрики:  Разное
Метки:  
Понравилось: 2 пользователямSuperFamily   обратиться по имени Среда, 09 Декабря 2015 г. 02:50 (ссылка)
фотогенічний!!!
Ответить С цитатой В цитатник
Shadow3dx   обратиться по имени Среда, 09 Декабря 2015 г. 10:05 (ссылка)
Модель!
Ответить С цитатой В цитатник
 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку