-Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Shadow3dx

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 07.03.2009
Записей:
Комментариев:
Написано: 14864


Чі потрібен комп’ютерний стіл.

Понедельник, 01 Апреля 2013 г. 18:15 + в цитатник

Комп’ютер зараз не розкіш, а засіб для роботи, чи проведення вільного часу. Майже в кожному домі неодмінно є комп’ютер, а в деяких навіть не один. Це чудо техніки непомітно ввійшло в наше життя і розставатися з ним ми уже не хочемо.
Разом з комп’ютерами з’явилися і комп’ютерні столи. Звичайно ж комп’ютер можна поставити на будь-який стіл. А якщо ви замінили стаціонарний комп’ютер на ноутбук, то взагалі можете працювати де завгодно: лежачи на дивані, за журнальним столиком, на кухні і т.д. Але все ж таки для зручності та більш продуктивної роботи повинно буди правильно обладнане робоче місце. З цим не посперечаєшся. А коли за комп’ютерами сидять діти, увага до обладнання робочої зони повинна бути подвійна. Адже дрібниць тут не існує. По перше повинна бути відповідність висоти стола і стулки на якій сидить дитина, по друге - освітлення, по третє – на столі повинно бути достатньо місця і для гри на комп’ютері, і для виконання домашніх завдань.
Саме комп’ютерний стіл прекрасно справляється з усіма задачами, причому це ідеальне вирішення проблеми як при наявності стаціонарного комп’ютера, так і при наявності ноутбука. Для дітей краще всього вибирати столи з шухлядами і полицями. Адже тоді книги, зошити та альбоми, а також інші речі будуть завжди лежати на своїх місцях. Відчуваючи себе хазяїном, дитина привчиться стежити за чистотою свого робочого місця.
Мені подобаються варіанти столів з висувною поличкою для клавіатури. Саме на цю поличку ми прибираємо ноутбук, коли він не потрібний і тим самим збільшуємо робочу площу стола. Дуже зручно.

Рубрики:  Разное
Метки:  

 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку